Potrzebujesz pomocy? 516 200 290

×

Kupon rabatowy

Realizacja kuponu rabatowego

Jeśli posiadasz kod rabatowy do naszego sklepu, możesz go wykorzystać na etapie składania zamówienia. Wystarczy, że wpiszesz go w przeznaczonym do tego polu i klikniesz przycisk „Zrealizuj kupon” - możesz to zrobić tuż przed złożeniem zamówienia, jak również na etapie wyboru metody płatności. Kwota Twojego zamówienia zostanie automatycznie pomniejszona o wartość kuponu.

Pamiętaj, że działanie niektórych kuponów może być ograniczone czasowo. Część produktów może być także wyłączona z promocji kuponu rabatowego.


Zwrot kwoty z kuponu rabatowego

Jeśli zdecydujesz się zwrócić produkt, którego cena została pomniejszona o wartość kuponu rabatowego, to zwrócimy Ci kwotę, za którą produkt został zakupiony.
Kupon automatycznie straci ważność i nie będzie możliwości jego ponownego użycia.

Problemy z realizacją kuponu rabatowego

Jeśli nie możesz zrealizować swojego kuponu rabatowego, to prawdopodobnie nie został spełniony jeden z poniższych warunków:

  • Podczas składania jednego zamówienia można wykorzystać tylko jeden kupon rabatowy.
  • Kupony rabatowe mają charakter jednorazowy i tracą ważność po ich wykorzystaniu.
  • Kupon rabatowy pomniejsza cenę zakupu wyłącznie na etapie składania zamówienia. Po wysłaniu zamówienia nie ma możliwości wykorzystania kuponu.
  • Część kuponów rabatowych działa wyłącznie w przypadku złożenia zamówienia na konkretną sumę. Informacja na ten temat znajduje się na kuponie.
  • Kupon rabatowy ma datę ważności – po jej przekroczeniu kupon nie zadziała.
  • Niektóre kupony rabatowe obniżają cenę zakupu jedynie produktów wybranych marek lub kategorii.
  • Kod kuponu rabatowego musi zostać wpisany prawidłowo – bez spacji czy dodatkowych znaków.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz 10 zł rabatu na najbliższe zakupy *

Chcemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą o kosmetykach naturalnych i pokazywać produkty, które naszym zdaniem są szczególnie warte polecenia.